بلیت هواپیمای داخلی  | بلیط هواپیمای داخلی 

برای خرید بلیت هواپیمای داخلی می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیت هواپیما آژانس گردشگری پرستو سیر وارد شوید. سپس فیلدهای مورد نظر را با دقت پر کنید، ابتدا نوع سفر خود را انتخاب نمایید.

به طور مثال اگر فقط قصد رفتن به شهری را دارید فقط گزینه رفت را انتخاب می نمایید و در صورتی که تاریخ برگشت خود را هم می دانید و قصد خرید بلیت هواپیمای داخلی برای برگشت را هم دارید می تواید بر روی گزینه رفت و برگشت کلیک نمایید.

خرید آسان بلیت هواپیمای داخلی

به طور مثال شما می خواهید از شهر تهران به شهر دیگری سفر کنید و بلیت هواپیما خریداری کنید. سپس مقصد خود را به همان شکل انتخاب نمایید. مورد بعدی تاریخی است که می خواهید سفرتان را آغاز کنید.

در این قسمت شما با دقت تاریخ مورد نظر برای خرید بلیت هواپیمایتان را انتخاب نموده و اگر بلیت هواپیما به صورت رفت و برگشت می باشد تاریخ برگشت را هم با دقت لازم وارد فرمایید.

در قسمت بعدی تعداد مسافران و رده سنی آنها را با توجه به اینکه زیر 2 سال نوزاد، بین 2 تا 12 سال کودک و بالای 12 سال جز بزرگسال به حساب می آیند انتخاب کنید.

گزینه آخر نوع ایر لاینی می باشد که شما قصد سفر با آن را دارید. شما قادر خواهید بود تمامی ایر لاین ها را انتخاب نمایید و یا با از یک ایر لاین خاص بلیط هواپیمای داخلی خود را خریداری نمایید.

در آخر با اطمینان از اطلاعاتی که در سایت ثبت نموده اید بر روی جستجو کلیک نمایید تا تمامی بلیت هواپیمای داخلی که با اطلاعات وارد شده شما همخوانی دارد را نمایش دهد و شما از بین آنها بهترین و مناسب ترین بلیت هواپیما را انتخاب فرمایید.

بلیت هواپیما داخلی | بلیط هواپیمای داخلی

 بلیت هواپیمای داخلی و تورداخلی

انتخاب تورهای گردشگری به نوع خدمات پروازی وابسته است و نوع بلیت و کیفیت ایر لاین ها تاثیر زیادی در انتخاب تور به ویژه تور داخلی دارند. هر چه نوع خدمات و کیفیت پرواز در تور داخلی بیشتر باشد احتمال رضایت مندی مسافران افزایش خواهد یافت .

از این رو آژانس های گردشگری مجری تور داخلی تلاش زیادی در انتخاب ایرلاین های برتر انجام میدهند تا بتواند رضایت بیشتری از مسافران را کسب کنند.

ارائه بلیط هواپیمای داخلی مناسب به مسافران از اولویت های مهم و برتر در آژانس گردشگری پرستو سیر محسوب می شود و ارائه خدمات مربوط به بلیت هواپیما اولوبت بالایی دارد.

چرا که آژانس گردشگری پرستو سیر کلاس های مختلف پروازی با بالاترین کیفیت را برای مسافران خود فراهم میکند.

بلیت هواپیمای داخلی ارزان

 سامانه های فروش بلیط هواپیما میتوانند امکانات متعددی را دارا باشند که از مهم ترین آن ها میتوان امکان جداسازی بلیت های چارتر و سیستمی اشاره کرد، این سیستم ها بسته به مدل های توسعه و توان شرکت های بهره بردار میتوانند در ارائه خدمات کاملا متفاوت عمل کنند.

از این رو می توان با بهره بردای مناسب  از سیستم ها و پوشش گسترده ایرلاین ها خدمات مناسب تری ارائه داد. 

در وب سایت پرستو سیر توانسته ایم ارزان ترین سیستم اینترنتی فروش بلیط هواپیمای داخلی را در اختیار داشته باشیم، که سبب در اختیار داشتن بلیط هواپیمای داخلی ارزان خواهد شد. 

بلیط هواپیمای داخلی چارتر

بلیط هواپما داخلی ارائه شده توسط سیستم تیکتینگ پرستو سیر ، شامل کلیه پرواز های سیستمی و چارتر ایرلاین های مختلف است، از این رو دامنه خرید کاربران به طور چشم گیری متفاوت و گسترده است. 
این سیستم گسترده ترین دامنه خطوط هوایی را پوشش داده و شامل خدمات مربوط به ایرلاین های مختلف خواهد بود.