ارائه خدمات بلیت هواپیما 

آژانس گردشگری پرستو سیر افتخار دارد، جهت خدمت رسانی هر چه بهتر، در زمینه تهیه بلیت هواپیما، توانسته است به عنوان ارائه دهنده خدمات بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی از بهترین سرویس دهندگان ایرانی و خارجی خدمات خود را ارائه کنید. 

تنوع در سرویس های خرید بلیت هواپیما 

آژانس گردشگری پرستو سیر تلاش کرده است تا با بهره گیری از به روز ترین سیستم های دسترسی به بلیت هواپیما بتواند، سرویس های بهترین ایرلاین ها را در اختیار مشتریان قرار دهد. از این رو میتواند بالاترین تنوع در ارائه سرویس و خدمات را داشته و ارائه کند . این شرکت تلاش داشته است تا با نظارت بر عملکرد ایرلاین ها و نظر سنجی از مشتریان در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، از نظر های آنان برای بهبود عملکرد خود بیشترین بهره را داشته باشد. 

بلیت هواپیما

خرید بلیت هواپیما ارزان 

این شرکت با چارتر کردن بهترین پرواز ها تلاش داشته است تا بتواند از نظر هزینه ای تا حد ممکن نسبت به کاهش قیمت های تمام شده برای مشتریان نهایی اقدام کند و گام های اساسی در جهت احساس رضایت بیشترین مشتریان از سفر های داخلی و خارجی را فراهم سازد. پایبندی به اصل مشتری مداری به عنوان شاخصه فعالیت این شرکت شناخته شده و در ارزیابی های این آژانس گردشگری دارای بیشترین اولویت می باشد.

فروش بلیت هواپیما چارتر

آژانس گردشگری پرستو سیر با بهره گیری سیستم فروش جامع که در بر گیرنده همه پرواز های سیستمی و چارتر ایرلاین های ایرانی و همچنین قرارداد با ایرلاین های معتبر جهانی برای بهره گیری از یکی از جامع ترین پرتال های فروش بلیط هواپیمای خارجی در جهت مشتری مداری گام های اساسی برداشته است، این مجموعه در تلاش است تا بتواند

ساعت های پروازی متنوع 

تنوع در ساعت های پروازی می تواند تا حد زیادی در انتخاب آژانس ارائه دهنده خدمات بلیت هواپیما موثر باشد. از این رو آژانس گردشگری پرستو سیر همواره در تلاش بوده است تا طیف گسترده ای از ساعات پروازی را در اختیار مشتریان قرار دهد تا بتوانند انتخاب گسترده تری داشته باشند. 

ارائه بلیط هواپیما از ایرلاین های متنوع

آژانس گردشگری پرستو سیر همواره در تلاش بوده است تا متنوع ترین و گسترده ترین خدمات در حوزه بلیت هواپیما را ارائه داده و در جهت برآورده ساختن نیاز های کاربران بلیط هواپیما متنوع ترین ایرلاین ها و خطوط پروازی را پیشنهاد می دهد. تا بتواند خواسته های کاربران بیشتری را پوشش دهد.