خدمات آژانس گردشگری پرستو سیر 

آژانس های گردشگری بسته به نوع مجوز ها و زیر ساخت های موجود در مجموعه های خود اقدام به ارائه خدمات در حوزه گردشگری می کنند. این امکانات بسته به درجه بندی شرکت ها و آژانس ها میتواند متفاوت و گسترده باشد. آژانس گردشگری پرستو سیر نیز با توجه به زیر ساخت ها و امکانات در دسترس اقدام به ارائه خدمات حوزه گردشگری و جذب توریست میکند . این اقدام در دسته بندی های کلی زیر قرار میگرید. 

1- بیمه مسافرتی آژانس گردشگری

ارائه خدمات بیمه ای و خدمات مربوط به بیمه مسافرتی گردشگران از جمله خدمات قابل ارائه توسط آژانس گردشگری پرستو سیر می باشد که میتواند مورد توجه مسافران و گردشگران زیادی قرار گیرد . از این رو در این مجموعه تلاش شده است تا بهترین خدمات با بهترین کیفیت به گردشگران داخلی و خارجی داده شود. 

2- وقت سفارت توسط آژانس گردشگری

آژانس گردشگری پرستوسیر جهت ارائه خدمات مربوط به گرفتن وقت سفارت و پیکاپ ویزا میتواند تسهیلات ویژه ای برای متقاضیان فراهم ساخته و کلیه کار های مربوط به این امر را عهده دار گردد. 

3- ویزای ایران 

اخذ ویرای ایران از جمله خدماتی است که توسط آژانس گردشگری پرستو سیر قابل انجام است. ارائه خدمات این شرکت در حوزه ویزای ایران در دو بخش اخذ ویزای ایران برای فارسی زبانان از طریق وب سایت اصلی پرستو سیر  قابل انجام می باشد. 

4-خدمات CIP

در بسیاری مواقع مسافرین برای سفر های خود به دنبال خدمات اختصاصی و راحتی هستند تا بتوانند با کمترین استرس و دغدغه فکری به سفر بروند و برای این منظور، اقدام به ارائه خدمات خاصی با عنوان CIP نموده‌اند که مسافرین علاقمند به استفاده از این خدمات می‌توانند از قبل آن‌را از آژانس‌های گردشگری تحت قرار داد فرودگاهی خریداری کنند. آژانس گردشگری پرستو سیر به عنوان یکی از آژانس های گردشگری تحت قرارداد فرودگاهی خدمات CIP  به مسافرین ارائه میدهد و گردشگران و مسافران می توانند از طریق این مجموعه نسبت به اخذ خدمات CIP  اقدام کنند . 

خدمات سی آی پی