معرفی خدمات تور خارجی 

درصورتی که قصد سفر به خارج از کشور را دارید آژانس گردشگری پرستو سیر می تواند به عنوان گزینه ای مناسب برای ارائه دهنده خدمات گردشگری به شما محسوب گردد. این شرکت به عنوان یکی از مجریان برتر در زمینه تور خارجی فعال است و میتواند خدمات متنوع و با کیفیتی به شما ارائه کند . 

مقاصد گردشگری تورهای خارجی 

بسته به سلیقه و اهداف خود از مسافرت میتوانید از تور های خارجی مختلفی که پرستو سیر برنامه ریزی می کند استفاده کنید. در هر یک از این تور ها قابلیت انتخاب هتل و انتخاب اتاق های ویژه وجود دارد و با توجه به خدمات هتل هر یک از مشتریان میتوانند از هتل های مورد نظر خود بهره ببرند. 

تنوع کشورهای مورد بازدید 

آژانس گردشگری پرستو سیر همواره در تلاش بوده است تا دامنه گسترده ای از کشورها را برای برنامه تور خارجی پوشش دهد. تنوع کشور ها میتواند نقش گسترده ای در میزان رضایت مخاطبان تور ها به دنبال داشته باشد. 

تور خارجی

انتخاب بهترین ایرلاین ها برای بلیت هواپیمای خارجی 

از مهم ترین پارامتر های انتخاب یک تور  برای سفر های خارجی که عموما زمان پرواز زمان نسبتا زیادی هم دارند. ایرلاین های ارائه دهنده بلیت هواپیمای خارجی هستند. از این رو برای مسافران و گردشگران انتخاب تور خارجی با  توجه زیادی نسبت به بلیت هواپیما انجام می شود. پرستو سیر همواره تلاش کرده است با انتخاب بهترین ایرلاین ها و خطوط هواپیمایی تجربه شیرینی از سفر را به همسفران خود هدیه کند . از این رو برای برگذاری تور های خارجی خود از بهترین ایرلاین های دنیا استفاده می نماید. 

 

 

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر دسته:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر کشورها: