بلیت هواپیمای خارجی

 ارائه خدمات مربوط به رزرو و خرید بلیت هواپیمای خارجی از جمله خدمات آژانس گردشگری پرستو سیر می باشد.

این شرکت همواره تلاش کرده است تا خدمات مربوط به بلیط هواپیمای خارجی را با بهره گیری از بیشترین تنوع در ایرلاین ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات مربوطه انجام دهد. تا بتواند بهترین خدمات را به مسافران عزیز ارائه کند.

بلیت هواپیمای خارجی

مشاوره خرید بلیت هواپیمای خارجی 

عموما کسانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند نیازمند اطلاعات کافی در زمینه بلیت هواپیمای خارجی در جهت برنامه ریزی صحیح برای انتخاب مقاصد و بلیت هواپیما هستند. 
انتخاب ناصحیح می تواند منجر به ریسک هایی از جمله از دست دادن تایم های مناسب پروازی، بالارفتن هزینه پرواز و مواردی دیگر از این دست باشد.

ارائه خدمات مناسب در زمینه انتخاب ایرلاین ها و تایم های پروازی مناسب می تواند باعث کاهش هزینه ها و افزایش رضایت مندی مخاطبان شود.

از این رو کارشناسان خبره آژانس گردشگری پرستو سیر به صورت تمام وقت آماده پاسخ گویی به نیاز های مخاطبان در زمینه انتخاب بلیط هواپیمای خارجی مناسب برای پرواز های بین المللی هستند. 

خرید بلیت هواپیمای خارجی 

برای خرید بلیت هواپیمای خارجی می توانید در بخش خرید مبدا و مقصد نهایی خود را انتخاب کنید و سپس فیلدهایی که در این قسمت گذاشته را با دقت و با توجه به نیازتان پر کنید.

برای گزینه نوع سفر اگر قصد رفتن به کشوری را دارید گزینه یک طرفه را انتخاب نمایید و در صورتی که قصد خرید بلیت هواپیمای خارجی به صورت رفت و برگشت را دارید بر روی گزینه رفت و برگشت کلیک نمایید.

از مهمترین بخش های تاثیر گذار در قیمت خرید بلیط هواپیمای خارجی ،فرودگاه مقصد و انتخاب نکردن پرواز مستقیم است، توجه داشته باشید که انتخاب پرواز غیر مستقیم میتواند به میزان زیادی در کاهش هزینه ها اثر گذار باشد. 

در قسمت مقصد هم به همین شکل نام کشور و شهری که قصد سفر به آن را دارید انتخاب و در صورت نیاز نام فرودگاه مقصد را هم مشخص فرمایید. در بخش بعدی که انتخاب تاریخ رفت و برگشت است.

برای خرید بلیت هواپیمای خارجی، باید سن مسافران را از لیست عددهایی که به شما نشان می دهد انتخاب کنید و جنسیت آنها را هم در قسمت مربوطه به همین صورت مشخص فرمایید .

در آخر هم می توانید نوع کلاس بلیت هواپیمای خارجی خود را انتخاب نمایید. که کلاس های بلیط هواپیما خارجی با توجه به امکانات و نوع هواپیما قمیت های مختلفی هم دارند.

بلیط هواپیمای خارجی

سیستم فروش بلیط هواپیمای خارجی

شرکت های ارائه دهنده خدمات پرواز خارجی و ایرلاین های با پرواز های برون مرزی، سیستم های متعددی با قابلیت پوشش پرواز های متعدد و ایرلاین های متعدد را در اختیار دارند ، برخورداری از سیستم جامع پروازی بین المللی می تواند علاوه بر امکان انتخاب های گسترده تر برای کاربران سیستم ، امکانات بیشتری را نیز در اختیار آن ها قرار دهد. 

سیستم رزرواسیون و خرید آنلاینی که آژانس گردشگری پرستو سیر از آن بهره میگیرد یکی ازجامع ترین سیستم های بین المللی می باشد ، این سیستم می تواند انتخاب های گسترده ای  در اختیار کاربران قرار داده و بیشترین خطوط هواپیمایی را پوشش دهد. 

ارزانترین بلیط هواپیمای خارجی

تلاش داریم از طریق سامانه فروش پرستو سیر ارزانترین بلیت هواپیمای خارجی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم تا بتواند خاطره سفری خوش را با پرستو سیر تجربه کنند. 

به واسطه اعتبار کسب شده در زمینه ارائه خدمات بلیط هواپیما از شرکت های معتبر دنیا و ایرلاین های مختلف ، آژانس گردشگری پرستو سیر توانسته است، در قالب تفاهم های مشترک ارائه دهنده بلیط هواپیمای خارجی ارزان باشد.قیمتی رقابتی که میتواند در مقایسه با سایر شرکت ها بسیار چشم گیر باشد. 

 

باکو زمینی یا هوایی؟

  دیدنی ترین شهر آذربایجان، پایتخت آن، یعنی شهر زیبای باکو است. تقریبا تمام ایرانی ها باید حداقل یک بار […]