خدمات گردشگری داخلی و  تور داخلی پرستو سیر 

تور داخلی از جمله خدمات آژانس گردشگری پرستو سیر محسوب می گردد. برپایی تور های داخلی متنوع و متناسب با همه سلیقه های گردشگری از جمله خدمات ویژه این آژانس گردشگری می باشد.

 سفر به اقصی نقاط ایران با جاذبه تفریحی و گردشگری و زیارتی از جمله برنامه های تور داخلی آژانس گردشگری پرستو سیر محسوب می شود.

در برگزاری این تور ها تمامی تلاش مسئولین ارائه بهترین خدمات گردشگری داخلی چه از نظر اسکان، بازدید از مراکز تجاری و تفریحی ، تغذیه و فراهم ساختن سایر امکانات رفاهی می باشد. 

خدمات مربوط به تورهای داخلی 

خدمات مربوط به تور های داخلی شامل استفاده از بهترین خطوط پروازی داخلی ، اسکان در بهترین هتل های شهر های مقاصد گردشگری با بالاترین امکانات رفاهی ، کیفیت غذای بالا و دسترس پذیری مناسب می باشد.

گردشگران میتوانند در اتاق های لوکس دو و سه نفره با انتخاب خود ساکن شوند. تمام تلاش مدیران آژانس گردشگری پرستو سیر  امکان انتخاب های متنوع برای گردشگران عزیز در زمینه محل استقرار با توجه به علاقه مندی های گردشگران عزیز خواهد بود. 

تور داخلی

مقاصد تور های داخلی 

آژانس گردشگری پرستو سیر در حال حاضر یکی از گسترده ترین شبکه های گردشگری داخلی در کشور را در اختیار دارد . برنامه ریزی های انجام شده برای پوشش دادن بیشترین تعدد تور داخلی برای برآورده کردن نیاز های مخاطبان عزیز با تلاش همکاران ما در این آژانس محقق شده است . 

در حال حاضر آژانس خدمات گردشگری پرستو سیر افتخار دارد، تور های برنامه ریزی شده و منظمی به مقاصد گردشگری داخلی زیر داشته باشد.  این شرکت همچنین آمادگی دارد تا در صورت درخواست های مخاطبان خود تور هایی با مقاصد کاملا درخواستی و همچنین، برنامه هایی کاملا متنوع و مورد درخواست را ارائه دهد.  

با توجه به برنامه های عملیاتی شده در زمینه تور داخلی و خدمات تور های داخلی در این مرکز برنامه اجرایی سفر های این مجموعه به صورت زیر است . 

 1. تور شیراز
 2. تور اصفهان 
 3. تور کاشان 
 4. تور کیش
 5. تور مشهد
 6. تور یزد 
 7. تور تبریز
 8. تور بندر عباس
 9. تور رامسر
 10. تور قشم 
 11. تور کرمانشاه 
 12. تور اردبیل
 13. تور تهرانگردی
 14. تور های یک روزه

علاوه بر مقاصدتعریف شده در بالا، در صورت درخواست مجموعه پرستو سیر آمادگی برگزاری تورهای داخلی دیگر با توجه به درخواست های متقاضیان را داراست . 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید . سرویس های ویژه این مجموعه تلاش داشته است تا نیاز های مخاطبان با سلایق متعدد را پوشش دهد. 

معرفی خدمات تور های داخلی پرستو سیر

گشت های برنامه ریزی شده تور های داخلی

 از دیگر خدمات ارائه شده در پکیج های تور داخلی ، بازدید از جاذبه های مقصد و گشت های برنامه ریزی شده است . طبق برنامه ریزی های از پیش اعلام شده به گردشگران عزیز ، در زمان برگزاری تور ها امکان بازدید از جاذبه های فرهنگی ، اماکن تاریخی ، جاذبه های طبیعی و موزه های مقاصد گردشگری برای علاقه مندان فراهم میگردد.

دربرنامه ریزی های صورت گرفته تلاش میگردد تا با بهره گیری از بهترین و خبره ترین راهنمایان گردشگری، خاطره ای ماندگار در ذهن گردشگران حک شود و بتوانند تجربه سفری شیرین را با آژانس گردشگری پرستو سیر داشته باشند.

تور داخلی اختصاصی

تور داخلی می تواند به صورت اختصاصی و گروهی متناسب با درخواست های سازمان ها و اشخصاص حقیقی و حقوقی تعریف شوند. برنامه ریزی های انجام شده کمک خواهدکرد.

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر دسته:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر کشورها: